Łódzkie
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej


92-433 Łódź, ul. Kmicica 10 tel./fax. 42 670 11 28
www.lodzkitkkf.pl      tkkf@lodzkitkkf.pl
  Menu

  Aktualności

  Kontakt

  Działalność

  Pokonaj równik

  Marsz TAFISA

  Mistrzostwa TKKF

  Gimnastyka +60

  STMiG

  Bieg po zdrowie

  Miesiąc dla zdrowia

  Inne imprezy

  Fotogaleria

  Struktura

  Zarząd i Komisje

  Ogniska TKKF

  Kierunki działania

  Dokumenty

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO TKKF (dawniej Wojewódzki Festiwal Sportu i Zdrowia)

Zadanie
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ognisk TKKF
jest dofinansowane z budżetu
Województwa Łódzkiego

Od 2007 roku Zarząd Wojewódzki Łódzkiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy Ogniska TKKF Dzikusy i Ośrodka Doskonalenia Kadr Służby Więziennej organizują w Sulejowie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego TKKF (dawniej Festiwal Sportu i Zdrowia).
Impreza jest spotkaniem Ognisk TKKF z województwa łódzkiego, podczas której rozgrywane są zawody, będące eliminacjami wojewódzkimi do Mistrzostw Polski TKKF. Rozgrywane są konkurencje wynikające z kalendarza ZG TKKF m.in. piłka nożna, siatkówka, siatkówka plażowa, dwubój siłowy, tenis stołowy, tenis, badminton. Dodatkowo co roku ogniska organizują mini zawody pokazowe o charakterze rekreacyjnym (rzut podkową, dart, bule, stzelectwo). W Festiwalu startuje około 100 - 150 uczestników reprezentujących Ogniska z województwa łódzkiego.

XI Mistrzostwa 2017

W dniach 25-27.08.2017 odbyły się XI Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ognisk TKKF – Sulejów 2017. Organizatorem imprezy było Łódzkie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z Ognikiem TKKF Dzikusy Łódź, a impreza otrzymała wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W spotkaniu, którego głównym celem była rywalizacja sportowa, a także dodatkowo integracja środowiska związanego z TKKF w województwie łódzkim uczestniczyło 85 osób w wieku od 10 do 80 lat. Rozegrano 8 konkurencji indywidualnych i 5 zespołowych oraz 4 konkurencje pokazowe.

Wyniki zawodów:

Badminton
Kobiety
1. Beata Stępień Tomaszów Maz.
2. Karolina Rzempowska Pabianice
3. Agnieszka Zajda Pabianice

Kobiety +50
1. Lidia Jaworska Tomaszów Maz.
2. Wacława Kołada Łódź
3. Beata Marcinkowska Łódź

Mężczyźni
1. Dawid Maliszak Pabianice
2. Grzegorz Zajda Pabianice
3. Stanisław Jóźwik Tomaszów Maz.



Tenis stołowy
Kobiety
1. Agata Sęk - Zgierz
2. Klaudia Kwiatkowska - Zgierz
3. Agnieszka Zajda - Pabianice

Mężczyźni
1. Tomasz Dziubecki - Tomaszów Maz.
2. Dawid Maliszak - Pabianice
2. Dariusz Migdal - Pabianice

Mężczyźni +50
1. Jan Migdalski Zgierz
2. Stanisław Giernalczyk Zgierz
3. Jerzy Jaszczyk Pabianice



Bule
Kobiety
1. Katarzyna Pyć / Maja Pakuła Pabianice
2. Natalia Mastalerz / Agnieszka Zajda Pabianice
3. Magda Kamińska / Karolina Bajer Łódź

Mężczyźni
1. Tomasz Dziubecki / Marek Jaworski Tomaszów Maz.
2. Artur Wojtalczyk / Dawid Wojtalczyk Henryk Piotrowski Tomaszów Maz.
3. Łukasz Podskok / Dariusz Podskok Tomaszów Maz.



Trójbój siłowy
Kobiety
1. Marta Raźniewska Łódź
2. Karolina Rzempowska Pabianice
3. Agnieszka Zajda Pabianice

Mężczyźni
1. Grzegorz Stawiszyński Pabianice
2. Adam Ostrowski Zgierz
3. Mateusz Karolczak Zgierz



Siatkówka plażowa
1. Paulina Dyszerowicz / Dariusz Migdal – Łódź / Pabianice
2. Maria Mańko / Grzegorz Obersztyn – Łódź
3. Dominika Zwolińska / Dominik Zwoliński – Łódź



Siatkówka kobiet
1. Dzikusy I Łódź
2. Dzikusy II Łódź
3. Zgierz

Siatkówka mężczyzn
1. Dzikusy Łódź
2. Tomaszów Maz.
3. Pabianka



Rzut podkową
Kobiety
1. Agata Sęk Zgierz
2. Marta Raźniewska Łódź
3. Żaneta Kurkowska Łódź

Kobiety 50+
1. Wacława Kołada Łódź
2. Bronisława Socha Pabianice
3. Elżbieta Wojtalczyk Tomaszów Maz.

Mężczyźni
1. Dawid Maliszak Pabianice
2. Grzegorz Stawiszyński Pabianice
3. Dariusz Podskok - Tomaszów Maz.

Mężczyźni 50+
1. Jan Migdalski Zgierz
2. Bogusław Just Łódź
3. Henryk Piotrowski Tomaszów Maz.



Rzut lotkami
Kobiety
1. Katarzyna Wojtalczyk Tomaszów Maz.
2. Dominika Zwolińska Łódź
3. Anna Jezierska Łódź

Kobiety 50+
1. Marietta Kaźmierczak Zgierz
2. Lidia Jaworska Tomaszów Maz.
3. Joanna Urbankiewicz Łódź

Mężczyźni
1. Artur Wojtalczyk Tomaszów Maz.
2. Łukasz Wierzbowski Łódź
3. Grzegorz Obersztyn Łódź

Mężczyźni 50+
1. Paweł Marcinkowski Łódź
2. Lucjan Kołada Dzikusy Łódź
3. Wojciech Klauziński - Zduńska Wola



Klasyfikacja generalna
1. Łódź
2. Pabianice
3. Tomaszów Mazowiecki
4. Zgierz
5. Zduńska Wola

X Mistrzostwa 2016

W dniach 26-28.08.2016 odbyły się X Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ognisk TKKF – Sulejów 2016. Organizatorem imprezy było Łódzkie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z Ognikiem TKKF Dzikusy Łódź, a impreza otrzymała wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W spotkaniu, którego głównym celem była rywalizacja sportowa, a także dodatkowo integracja środowiska związanego z TKKF w województwie łódzkim uczestniczyło 97 osób w wieku od 15 do 79 lat. Rozegrano 10 konkurencji indywidualnych i 3 zespołowe oraz 4 konkurencje pokazowe.

Wyniki zawodów:

Badminton
Kobiety
1. Beata Stępień Tomaszów Maz.
2. Dominika Warwińska Zgierz
3. Agnieszka Zajda Pabianice /Natalia Wojewoda Zgierz

Kobiety +45
1. Władysława Kołada Łódź
2. Lidia Jaworska Tomaszów Maz.
3. Jolanta Rzeźniczak Łódź

Mężczyźni
1. Stanisław Jóźwik Tomaszów Maz.
2. Michał Karlikowski Zgierz
3. Wiktor Kaźmierczak Zgierz /Grzegorz Stawiszyński Pabianice



Tenis stołowy
Kobiety
1. Agata Sęk Zgierz
2. Katarzyna Okrojek - Pabianice
3. Natalia Festinger - Łódź

Mężczyźni
1. Dawid Maliszak Pabianice
2. Grzegorz Zajda Pabianice
3. Mateusz Warwiński - Zgierz

Mężczyźni +45
1. Tomasz Dziubecki Tomaszów Maz.
2. Jerzy Jaszczyk Pabianice
3. Jan Migdalski Zgierz /Stanisław Giernalczyk Zgierz



Tenis ziemny
Kobiety
1. Marta Raźniewska Łódź
2. Natalia Mastalerz Pabianice
3. Agnieszka Zajda Pabianice

Mężczyźni
1. Dawid Maliszak Pabianice
2. Henryk Piotrowski Tomaszów
3. Krzysztof Wojtalczyk Tomaszów



Trójbój siłowy
Kobiety
1. Paulina Dyszerowicz Łódź
2. Marta Raźniewska Łódź
3. Anna Karolczak Zgierz

Mężczyźni
1. Seweryn Bluszcz Zgierz
2. Dariusz Migdal Pabianice
3. Grzegorz Stawiszyński Pabianice



Siatkówka plażowa
1. Marta Raźniewska / Dariusz Migdal – Łódź / Pabianice
2. Maria Mańko / Grzegorz Obersztyn – Łódź
3. Dominika Zwolińska / Dominik Zwoliński – Łódź



Siatkówka kobiet
1. Dzikusy I Łódź
2. Dzikusy II Łódź
3. Pabianka

Siatkówka mężczyzn
1. Dzikusy Łódź
2. Zgierz
3. Pabianka



Rzut podkową
Kobiety
1. Dominika Warwińska Łódź
2. Maja Pakuła Pabianice
3. Agnieszka Zajda Pabianice

Kobiety 45+
1. Jolanta Rzeźniczak Łódź
2. Wacława Kołada Łódź
3. Marietta Kaźmierczak Zgierz

Mężczyźni
1. Grzegorz Stawiszyński Pabianice
2. Seweryn Bluszcz Zgierz
3. Gzregorz Zajda Pabianice

Mężczyźni 45+
1. Lucjan Kołada Łódź
2. Jan Migdalski Zgierz
3. Grzegorz Bołdowicz Zgierz



Rzut lotkami
Kobiety
1. Edyta Biernat Łódź
2. Natalia Mastalerz Pabianice
3. Anna Jezierska Łódź

Kobiety 45+
1. Marietta Kaźmierczak Zgierz
2. Lidia Jaworska Tomaszów Maz.
3. Beata Stępięń Tomaszów Maz. / Elżbieta Michalska Dzikusy Łódź

Mężczyźni
1. Grzegorz Obersztyn Łódź
2. Dawid Maliszak Pabianka
3. Artur Wojtalczyk Tomaszów Maz.

Mężczyźni 45+
1. Tomasz Dziubecki Tomaszów Maz.
2. Wiktor Kaźmierczak Zgierz
3. Lucjan Kołada Dzikusy Łódź / Krzysztof Wojtalczyk Tomaszów Maz.



Klasyfikacja generalna
1. Łódź
2. Pabianice
3. Zgierz
4. Tomaszów Mazowiecki
5. Zduńska Wola

IX Mistrzostwa 2015

W dniach 28-30.08.2015 odbyły się IX Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ognisk TKKF – Sulejów 2015. Organizatorem imprezy było Łódzkie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z Ognikiem TKKF Dzikusy Łódź, a impreza otrzymała wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W spotkaniu, którego głównym celem była rywalizacja sportowa, a także dodatkowo integracja środowiska związanego z TKKF w województwie łódzkim uczestniczyło 112 osób w wieku od 15 do 78 lat. Rozegrano 10 konkurencji indywidualnych i 3 zespołowe oraz 4 konkurencje pokazowe.

Wyniki zawodów:

Badminton
Kobiety
1. Beata Stępień Tomaszów Maz.
2. Karolina Rzempowska Pabianice
3. Żaneta Łaska Łódź

Kobiety +45
1. Bożena Derlatka Pabianice
2. Bronisława Socha Pabianice
3. Jolanta Rzeźniczak Łódź

Mężczyźni
1. Grzegorz Stawiszyński Pabianice
2. Stanisław Jóźwik Tomaszów Maz.
3. Wiktor Kaźmierczak Zgierz

Tenis stołowy
Kobiety
1. Agata Sęk Zgierz
2. Agnieszka Robak Sprawność Łódź
3. Klaudia Kwiatkowska Zgierz

Mężczyźni
1. Dawid Maliszak Pabianice
2. Grzegorz Zajda Pabianice
3. Grzegorz Stawiszyński Pabianice

Mężczyźni +45
1. Tomasz Dziubecki Tomaszów Maz.
2. Grzegorz Tokarski Tomaszów Maz.
3. Ryszard Kwiecień Zgierz

Tenis ziemny
Kobiety
1. Agnieszka Zajda Pabianice
2. Marta Raźniewska Łódź
3. Agata Sęk Zgierz

Mężczyźni
1. Dawid Maliszak Pabianice
2. Henryk Piotrkowski Tomaszów
3. Wiktor Kaźmierczak Zgierz

Dwubój siłowy
Kobiety
1. Patrycja Milecka Łódź
2. Marta Raźniewska Łódź, Bożena Derlatka Pabianice
3. Monika Czesna Łódź

Mężczyźni
1. Dariusz Domagała Łódź
2. Bartosz Gluba Łódź, Dariusz Migdal Pabianice
3. Grzegorz Zajda Pabianice

Siatkówka plażowa
1. Martyna Banaszczyk / Dariusz Migdal – Sprawność Łódź / Pabianice
2. Karolina Mastalerz / Maciej Han – Dzikusy Łódź
3. Martyna Mastalerz / Grzegorz Obersztyn – Sprawność Łódź

Siatkówka kobiet
1. Dzikusy II Łódź
2. Pabianka
3. Dzikusy I Łódź

Siatkówka mężczyzn
1. Dzikusy
2. Pabianka
3. Zduńska Wola

Rzut podkową
Kobiety
1. Karolina Mastalerz Dzikusy Łódź
2. Marta Raźniewska Dzikusy Łódź
3. Żaneta Łaska Dzikusy Łódź

Mężczyźni
1. Jan Migdalski Zgierz
2. Lucjan Kołada Dzikusy Łódź
3. Andrzej Bajer Dzikusy

Rzut lotkami
Kobiety
1. Karolina Mastalerz Dzikusy Łódź
2. Elżbieta Michalska Dzikusy Łódź
3. Lidia Jaworska Tomaszów Maz.

Mężczyźni
1. Lucjan Kołada Dzikusy Łódź
2. Tomasz Boberek Zgierz
3. Dawid Maliszak Pabianka

Klasyfikacja generalna
1. Łódź
2. Pabianice
3. Zgierz
4. Tomaszów Mazowiecki
5. Zduńska Wola

VIII Mistrzostwa 2014

W dniach 29-31.08.2014 odbyły się VIII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ognisk TKKF – Sulejów 2014. Organizatorem imprezy było Łódzkie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z Ognikiem TKKF Dzikusy Łódź, a impreza otrzymała wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W spotkaniu, którego głównym celem była rywalizacja sportowa, a także dodatkowo integracja środowiska związanego z TKKF w województwie łódzkim uczestniczyły 83 osoby w wieku od 16 do 77 lat. Rozegrano 8 konkurencji indywidualnych i 3 zespołowe oraz 4 konkurencje pokazowe.

Wyniki zawodów:

Badminton
1. Beata Stępień Tomaszów Maz.
2. Dominika Warwińska Zgierz
3. Natalia Wojewoda Zgierz / Żaneta Łaska Dzikusy

1. Grzegorz Stawiszyński Pabianka Pabianice
2. Stanisław Jóźwik Tomaszów Maz.
3. Dawid Maliszak Pabianka Pabianice / Wiktor Kaźmierczak Zgierz

Tenis stołowy
1. Agata Sęk Zgierz
2. Klaudia Kwiatkowska Zgierz
3. Agnieszka Zielińska Dzikusy / Elżbieta Migdalska Zgierz

1. Jan Migdalski Zgierz
2. Ryszard Kwiecień Zgierz
3. Maciej Włoch Zgierz / Stanisław Giernalczyk Zgierz

Tenis ziemny
1. Agata Sęk Zgierz
2. Marta Raźniewska Dzikusy Łódź
3. Małgorzata Twardy Dzikusy

1. Dawid Maliszak Pabianka Pabianice
2. Wojciech Żuchowski Zduńska Wola
3. Jakub Migdalski Zgierz / Ireneusz Sołek Zgierz

Dwubój siłowy
1. Marta Raźniewska Dzikusy Łódź
2. Żaneta Łaska Dzikusy Łódź
3. Magdalena Karolak Zgierz

1. Grzegorz Bajer Dzikusy Łódź
2. Dariusz Domagała Dzikusy Łódź
3. Andrzej Bajer Dzikusy Łódź

Siatkówka plażowa
1. Agnieszka Zielińska / Adam Terka – Dzikusy Łódź
2. Marta Raźniewska / Dariusz Migdal – Dzikusy Łódź/Pabianka Pabianice
3. Karolina Mastalerz / Maciej Han – Dzikusy / Żaneta Łaska / Grzegorz Bajer – Dzikusy

Siatkówka kobiet
1. Dzikusy Łódź
2. Zgierz I
3. Zgierz II

Siatkówka mężczyzn
1. Dzikusy
2. Zgierz I
3. Zduńska Wola

Rzut podkową
1. Żaneta Łaska Dzikusy Łódź
2. Ewa Borowska Dzikusy Łódź
3. Marta Raźniewska Dzikusy Łódź

1. Andrzej Bajer Dzikusy
2. Lucjan Kołada Dzikusy Łódź
3. Jakub Migdalski Zgierz

Rzut lotkami
1. Dominika Zwolińska Dzikusy Łódź
2. Agnieszka Zielińska Dzikusy Łódź
3. Dominika Warwińska Zgierz

1. Dawid Maliszak Pabianka
2. Lucjan Kołada Dzikusy Łódź
3. Wiktor Kaźmierczak Zgierz / Maciej Han Dzikusy

Klasyfikacja generalna
1. Łódź
2. Zgierz
3. Pabianice
4. Zduńska Wola
5. Tomaszów Mazowiecki

VII Mistrzostwa 2013

W dniach 30.08-01.09.2013 odbyły się VII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ognisk TKKF – Sulejów 2013. Organizatorem festiwalu było Łódzkie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej wraz z Ognikiem TKKF Dzikusy Łódź, a impreza otrzymała wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W spotkaniu, którego głównym celem była rywalizacja sportowo, a także dodatkowo integracja środowiska związanego z TKKF w województwie łódzkim uczestniczyło 125 osób w wieku od 16 do 73 lat. Rozegrano 8 konkurencji indywidualnych 4 zespołowe oraz 4 konkurencje pokazowe.

Wyniki zawodów:

Badminton kobiet
1. Beata Stępień Tomaszów Maz.
2. Karolina Rzempowska Pabianka Pabianice
3. Agata Grzegorzewska Pabianka Pabianice

Badminton mężczyzn
1. Michał Karlikowski Zgierz
2. Grzegorz Stawiszyński Pabianka Pabianice
3. Wiktor Kaźmierczak Zgierz

Tenis stołowy kobiet
1. Agata Sęk Zgierz
2. Klaudia Kwiatkowska Zgierz
3. Agnieszka Zajda Pabianka Pabianice

Tenis stołowy mężczyzn
1. Przemysław Godlewski Dzikusy Łódź
2. Andrzej Romanowski Pabianka Pabianice
3. Ryszard Kwiecień Zgierz

Tenis kobiet
1. Katarzyna Bladowska Dzikusy Łódź
2. Agnieszka Zajda Pabianka Pabianice
3. Marta Raźniewska Dzikusy Łódź

Tenis mężczyzn
1. Wojciech Żuchowski Zduńska Wola
2. Dawid Maliszak Pabianka Pabianice
3. Jakub Migdalski Zgierz
3. Andrzej Romanowski Pabianka Pabianice

Dwujbój siłowy kobiet
1. Agnieszka Zielińska Dzikusy Łódź
2. Marzena Boberek Zgierz
3. Monika Czesna Dzikusy Łódź

Dwubój siłowy mężczyzn
1. Dariusz Domagała Dzikusy Łódź
2. Tomasz Pazurek Dzikusy Łódź
3. Andrzej Chałupnik Zgierz

Siatkówka plażowa miksty
1. Karolina Rzempowska / Michał Błaszczyk – Pabianka Pabianice
2. Marta Raźniewska / Dariusz Migdal – Dzikusy Łódź/Pabianka Pabianice
3. Joanna Berner / Radosław Migdalski – Dzikusy Łódź/Zgierz

Siatkówka kobiet
1. Dzikusy Łódź II
2. Dzikusy Łódź I
3. Pabianka Pabianice

Siatkówka mężczyzn
1. Zgierz I
2. Zgierz II
3. Pabianka Pabianice

Piłka nożna mężczyzn
1. Dzikusy Łódź I
2. Sprawność Łódź
3. Dzikusy Łódź II

Konkurencje pokazowe

Rzut podkową kobiet
1. Agnieszka Bombińska Dzikusy Łódź
2. Natalia Jaskuła Dzikusy Łódź
2. Monika Czesna Dzikusy Łódź
3. Monika Łaska

Rzut podkową mężczyzn
1. Jan Migdalski Zgierz
2. Mariusz Porczyk Tomaszów Maz.
3. Lucjan Kołada Dzikusy Łódź

Rzut lotkami kobiet
1. Monika Łaska Dzikusy Łódź
2. Agnieszka Zajda Pabianka Pabianice
3. Karolina Rzempowska Pabianka Pabianice

Rzut lotkami mężczyzn
1. Andrzej Bajer Dzikusy Łódź
2. Piotr Kwiatkowski Zduńska Wola
3. Michał Błaszczyk Pabianka Pabianice

Klasyfikacja Generalna:
1.Ognisko TKKF Dzikusy
2. Ognisko TKKF Pabianka
3. ZM TKKF Zgierz
4. ZM TKKF Tomaszów Maz.
5. ZM TKKF Zduńska Wola
6. Ognisko TKKF Sprawność
7. Ognisko TKKF Raj

VI Festiwal 2012

W dniach 31.08-01.09.2012 odbył się VI Festiwal Sportu i Zdrowia – Sulejów 2012. Organizatorem festiwalu było Łódzkie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, a impreza otrzymała wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W spotkaniu, którego celem była rywalizacja sportowo – rekreacyjna, a także integracja środowiska związanego z TKKF w województwie łódzkim uczestniczyły 133 osoby w wieku od 16 do 72 lat. Rozegrano 10 konkurencji indywidualnych i 3 zespołowe.

Wyniki zawodów:

Badminton kobiet
1. Beata Stępień Tomaszów Mazowiecki
2. Natalia Mastalerz Pabianice
3. Agnieszka Zajda Pabianice

Badminton mężczyzn
1. Dawid Maliszak Pabianice
2. Grzegorz Stawiszyński Pabianice
3. Wiktor Kaźmierczak Zgierz

Tenis stołowy kobiet
1. Agata Sęk Zgierz
2. Klaudia Kwiatkowska Zgierz
3. Elżbieta Migdalska Zgierz

Tenis stołowy mężczyzn
1. Piotr Maślanka Łódź
2. Stanisław Pająk Tomaszów Mazowiecki
3. Ryszard Kwiecień Zgierz

Tenis kobiet
1. Klaudia Kwiatkowska Zgierz
2. Agnieszka Zajda Pabianice
3. Agata Sęk Zgierz

Tenis mężczyzn
1. Jakub Migdalski Zgierz
2. Krzysztof Wojtalczyk Tomaszów Mazowiecki
3. Wojciech Żuchowski Zduńska Wola

Rzut podkową 109 startujących!
1. Piotr Maślanka Dzikusy
2. Waldemar Fiks Zgierz
3. Rafał Jasiulak Zgierz

Rzut lotkami 106 startujących!
1. Grzegorz Zajda Pabianice
2. Piotr Maślanka Łódź
3. Przemysław Wrąbel Zduńska Wola

Trójbój siłowy kobiet
1. Agnieszka Zielińska Łódź
2. Monika Łaska Łódź
3. Monika Czesna Łódź

Trójbój siłowy mężczyzn
1. Dariusz Domagała Łódź
2. Andrzej Chałupnik Zgierz
3. Bartosz Sobczak Zgierz

Siatkówka plażowa miksty
1. Karolina Rzempowska - Michał Błaszczyk Pabianice
2. Karolina Mastalerz - Maciej Han Łódź
3. Marta Dąbrowska - Waldemar Fiks Zgierz

Siatkówka kobiet
1. Dzikusy I
2. Dzikusy II
3. Pabianka

Siatkówka mężczyzn
1. Dzikusy
2. Zgierz I
3. Zgierz II

Klasyfikacja Generalna:
1.Ognisko TKKF Dzikusy
2. ZM TKKF Zgierz
3. Ognisko TKKF Pabianka
4. ZM TKKF Tomaszów Maz.
5. ZM TKKF Zduńska Wola
6. Ognisko TKKF Sprawność
7. Ognisko TKKF Raj

V Festiwal 2011

W dniach 26-28.08.2011 odbył się V Festiwal Sportu i Zdrowia – Sulejów 2011. Organizatorem zlotu było Ognisko TKKF Dzikusy przy współpracy Łódzkiego TKKF i Ośrodka Doskonalenia Kadr SW.
W spotkaniu, którego celem była rywalizacja sportowo – rekreacyjna, a także integracja środowiska związanego z TKKF w województwie łódzkim uczestniczyły 142 osoby w wieku od 16 do 72 lat.
Rozegrano 6 konkurencji indywidualnych i 2 zespołowe z podziałem na różne kategorie.

Wyniki zawodów:

Badminton kobiet
1. Stępień Beata Tomaszów Maz.
2. Mastalerz Natalia Pabianka
3. Zajda Agnieszka Pabianka

Badminton mężczyzn
1. Józwik Stanisław Tomaszów Maz.
2. Adamczyk Jarosław Dzikusy
3. Maliszak Dawid Pabianka

Tenis stołowy kobiet
1. Staszek Sonia Dzikusy
2. Sęk Agata Zgierz
3. Zielińska Agnieszka Dzikusy

Tenis stołowy mężczyzn
1. Godlewski Przemysław Dzikusy
2. Maślanka Piotr Dzikusy
3. Adamczyk Jarosław Dzikusy

Tenis kobiet
1. Sęk Agata Zgierz
2. Wojtalczyk Katarzyna Tomaszów
3. Twardy Małgorzata Dzikusy

Tenis mężczyzn
1. Żuchowski Wojciech Zduńska Wola
2. Porczyk Mariusz Tomaszów Maz.
3. Maliszak Dawid Pabianka

Rzut podkową
1. Wacława Kołada Dzikusy
1. Sławomir Pająk Tomaszów
3. Rytczak Bożena Dzikusy
3. Stanisław Giernalczyk Zgierz
3. Jarosław Adamczyk Dzikusy

Rzut lotkami
1. Piotr Maślanka Dzikusy
1. Przemysław Rąbel Zduńska Wola
3. Sławomir Wolski Tomaszów

Trójbój siłowy kobiet
1. Agata Kaczmarek Dzikusy
2. Kinga Mielowska Dzikusy
3. Agnieszka Zielińska Dzikusy

Trójbój siłowy mężczyzn
1. Dariusz Domagała Dzikusy
2. Grzegorz Zajda Pabianice
3. Arkadiusz Głowacki Dzikusy

Siatkówka plażowa miksty
1. Karolina Mastalerz / Maciej Han Dzikusy
2. Sonia Staszek/Przemysław Godlewski Dzikusy
3. Joanna Berner / Marek Przybylak Dzikusy

Siatkówka kobiet
1. Dzikusy I
2. Dzikusy II
3. Zgierz

Siatkówka mężczyzn
1. Zduńska Wola
2. Dzikusy
3. Tomaszów

Klasyfikacja Generalna:
1.Ognisko TKKF Dzikusy
2. ZM TKKF Tomaszów Maz.
3. ZM TKKF Zduńska Wola
4. ZM TKKF Zgierz
5. Ognisko TKKF Pabianka
6. Ognisko TKKF Sprawność
7. Ognisko TKKF Raj

2010

Punktacja zespołowa:
I m. Ognisko TKKF Dzikusy Łódz
II m. ZM TKKF Tomaszów Mazowiecki
III m. ZM TKKF Zgierz

2009

Punktacja zespołowa:
I m. ZM TKKF Zgierz
II m. ZM TKKF Tomaszów Mazowiecki
III m. Ognisko TKKF Dzikusy Łódz

2008

Punktacja zespołowa:
I m. ZM TKKF Tomaszów Mazowiecki
II m. Ognisko TKKF Pabianka
III m. ZM TKKF Zduńska Wola

  Wspierają nas



Ministerstwo
Sportu i Turystyki




Zarząd Główny TKKF



Urząd Miasta Łodzi



Województwo Łódzkie


Odwiedź nas na:



Copyright © 2010 Łódzkie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Wszelkie prawa zastrzeżone